15. Rally Italia Sardegna 2018

• Otsime oma meeskonda foorumi moderaatoreid! Kui ralli ei ole Sinu jaoks võõras teema, ning soovid aidata kaasa ralli.ee foorumi paremaks muutmisele, siis oled oodatud meie meeskonda ;) Vaata lisaks SIIT!

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
345
109
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Hetkel on Latvalast väga kahju.. Naäitas ju rallil väga head kiirust. Ning oli juba vana Jari ise.

STARTLIST DAY3

1 Evans
2 Breen
3 Östberg
4 Paddon
5 Lappi
6 Latvala
7 Neuville
8 Ogier
9 Tänak
10 Mikkelsen

Indrek

Administraator
Moderaator
28 Detsember 2011
481
89
63
Mikkelsen tahtis enda auto ka veel maha põletada. Auto taga korralikud leegid, aga tüüp jalutab rahulikult...

Indrek

Administraator
Moderaator
28 Detsember 2011
481
89
63
krt küll see mees on õnne särgis sündinud
Oi kui karm lõpp oli.....

Nüüd kus Tänak tiitliheitlusest põhimõtteliselt väljas, siis hakkan isegi vaikselt Neuvillele pöialt hoidma. Mitte, et ma tast midagi erilist arvaks, aga ei tahaks, et Ogier jälle tiitli võidaks.

13 aastat järjest ainult Prantslane maailmameister olnud, nii et äkki aitab :D

Meeldimisi: AIGAR VAHELAAN

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
122
11
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
No neh,oli muidug ikka kõvasti õnne jah,aga ikka kiire ka ja psüühika tundub,et ka paikka loksunud.Viimastel katsetel ikka vennike pakatas eneskindlusest.
Aga Toyota peab kül oma suksule kasvõi rauast kabjad alla leiutama,kurat see auto praegu vastupidavuselt nagu golfikäru murul sõitmiseks.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
345
109
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Oi kui karm lõpp oli.....

Nüüd kus Tänak tiitliheitlusest põhimõtteliselt väljas, siis hakkan isegi vaikselt Neuvillele pöialt hoidma. Mitte, et ma tast midagi erilist arvaks, aga ei tahaks, et Ogier jälle tiitli võidaks.

13 aastat järjest ainult Prantslane maailmameister olnud, nii et äkki aitab :D
Noo siis tekib meil kena vastas seis. ;) Sellist ülbet ja teiste suhtes kriitilist tüüpi ei pooda isegi siis kui lubatakse mahalasta

Indrek

Administraator
Moderaator
28 Detsember 2011
481
89
63
Noo siis tekib meil kena vastas seis. ;) Sellist ülbet ja teiste suhtes kriitilist tüüpi ei pooda isegi siis kui lubatakse mahalasta
:D Ega mulgi pole tast mingit arvamust, aga no ei taha et jälle Ogier tiitli saaks. Aitab juba küll talle :D

rennonahk

Wrc sõltlane
Moderaator
Kasutaja
22 Jaanuar 2018
41
11
28
8
Olen
Rallifänn
Ogier ja ingrassia said mõlemad 5000€ trahvi ja võeti tavapunktid ja poweri punktid ka ära sest unustasid oma timecardi maha ja ott sai 40 sekki trahvi ja langes üheksandaks sest tema tõi nende timecardi ära

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
122
11
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Ogier ja ingrassia said mõlemad 5000€ trahvi ja võeti tavapunktid ja poweri punktid ka ära sest unustasid oma timecardi maha ja ott sai 40 sekki trahvi ja langes üheksandaks sest tema tõi nende timecardi ära
OOT ,oot,Ogieril punkte ära ei võetud,trahvi said kül,said vaid hoiatuse,et kui selline asi peaks veel juhtuma,siis need punkdid tühistatakse.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
345
109
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Ott sai 40 sekki selle eest, et hilines neli minutit viimasesse akp-sse. Mitte selle eest, et ogieri timecardi tõi

Viimased postitused

Tulevad Võistlused

World RX of Sweden
Höljes
680 65 Höljes, Sweden
Kehala Ringi rahvasprint
Kehala Ring
Kehala, 46624 Lääne-Viru County, Estonia
Saare Fishexport Kihelkonna rahvaralli
Saaremaa
Saaremaa, Saare County, Estonia
Olerex EMV rallikrossis 2018 IV etapp - Misso