Hooaeg 2019

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
wrc-logo-700x316-jpg.4713

Aeg on jõudnud sinnamaani kus hakatakse juba vaikselt mõtlema ja rääkima tulevast hooajast

Citroen alustas Ogieriga läbirääkimisi tulevaks hooajaks. Loodan siiralt, et nad suudavad Ogierile pakkuda midagi sellist mis meelitaks ta sinna meeskonda

Üldiselt on omakohas kindel ja paigas ainult kaks sõitjat Tänak ja Mikkelsen. Teistel kõigil lõpevad lepingus selle hooaja lõppedes. Seega võib juhtuda olukord kus tükid hakkavad kokku kukkuma siis kui Ogier on on oma sõna öelnud.

Hetke seis:

Hyundai
Mikkelsen
Neuville ?
Sordo?
Paddon?

M-Sport
Ogier ?
Evans?
Suninen?
Östberg?

Toyota
Tänak
Latvala?
Lappi?

Citroen
Ogier?
Ösberg?
Breen?

Viimati :

rennonahk

Wrc sõltlane
Kasutaja
22 Jaanuar 2018
120
19
48
8
Olen
Rallifänn
osad arvavad nii et Latvala läheb pensionile ja tiimid näevad sellised välja

Hyundai
Mikkelsen
Neuville
Paddon

M-Sport
Meeke
Evans
Sunninen

Toyota
Tänak
Lappi
Sordo

citroen
Ogier
Ostberg
Breen

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Meeke kohe kindlasti me Fordi ei näe. Ning Sordot Toyotas. Pigem kui Latvala kiivri varna riputab siis tuleb sinna kolmandaks keegi tõusva päikesemaa poegadest Katsuta või Arai. See on olnud bosside tahe ka, et meeskonnas oleks keegi jaapanlane.
Meeke kohta nii palju, et Papal pole sellist raha, et autosi hakata mahakandma.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Siin võib olla ka olukord kus Ogier liigub ikkagi Citroeni ja Wilson kindlustab tagalat. Ning on Latvala koos Sunineniga pardale tirinud. Aga samas loogiline on, et. Latvala jätkab ikkagi toyotas

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Soome meedia väidab, et Latvala ikkagi Tänakuga Toyotas. Lappi jätkamine seal veel lahtine.
Hetkel kindlad lepingud 2019 hooajaks on:
Ott Tänak
Jari-Mati Latvala
Teemu Suninen
Andreas Mikkelsen

Lepinguta veel
Elfin Evans
Sebastien Ogier
Terry Neuville
Dani Sordo
Hayden Paddon
Esapekka Lappi
Graig Breen
Mads Östberg

Meeldimisi: Indrek

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
735
130
83
Kui keegi veel ei tea, siis Jaapan tahab tagasi WRC kalendrisse. 3-4 November toimub siis kandidaatralli ja kui kõik hästi läheb, siis 2019 on jaapani ralli tagasi kalendris. Aga nüüd siis asfaldirallina, mitte kruusa, nagu vanasti oli.

Uudis ka siis:

https://www.wrc.com/en/wrc/news/august-2018/japan-agreement/page/5684--12-12-.html

Lisaks räägitakse üha enam sellest, et väidetavalt nõuab Toyota meeskonda ka ühte ühte jaapanlasest sõitjat.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Jaapan olevat juba lepingu sõlminud nelja aasta peale. Järgmisel FIA istungil kinnitatakse ka kuupäevad.

See Japsist piloodi teema oli juba kohe algusest päevakorras. Juba siis kui Toyota liitus sarjaga. Sellepärast koolitatakse Katsutat ja Araid. Aga kumbagist ma WRC materjali ei näe

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
735
130
83
Jaapan olevat juba lepingu sõlminud nelja aasta peale. Järgmisel FIA istungil kinnitatakse ka kuupäevad.

See Japsist piloodi teema oli juba kohe algusest päevakorras. Juba siis kui Toyota liitus sarjaga. Sellepärast koolitatakse Katsutat ja Araid. Aga kumbagist ma WRC materjali ei näe
Nii ta on, aga Toyota pidi juba nõudma jaapanlasest pilooti, nii et ei välista üldse, et järgmine hooaeg meeskonnas üks jaapanlane

rennonahk

Wrc sõltlane
Kasutaja
22 Jaanuar 2018
120
19
48
8
Olen
Rallifänn
Soome meedia väidab, et Latvala ikkagi Tänakuga Toyotas. Lappi jätkamine seal veel lahtine.
Hetkel kindlad lepingud 2019 hooajaks on:
Ott Tänak
Jari-Mati Latvala
Teemu Suninen
Andreas Mikkelsen

Lepinguta veel
Elfin Evans
Sebastien Ogier
Terry Neuville
Dani Sordo
Hayden Paddon
Esapekka Lappi
Graig Breen
Mads Östberg
ainult kaks sõitjat pidi lepinguga olema need on Ott ja Mikkelsen ja ülejäänud on lepinguta Delfis oli küll nii igatähes kirjas

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
No eks Delfi see kõige õigem koht kust infot hankida. No hard feeling ;)
Eelmine nädal oli uudis selle kohta, et jouhki kauples lepingud välja Suninenile ja Latvalale. kuid meeskondasi ei mainitud.
Lisaks veel , et Citroen tunneb huvi Lappi vastu. Ning Lappi manager Veiby väidab, et huvi olevat väga tõsine. Lappi ise aga tahaks Toyotas jätkata. Selline korralik silly season.
Lisaks veel, et Kõik hakkabpaika loksuma siis kui on teada mis otsuse Ogier vastu võtab. Citroen tunneb huvi ka tema vastu. Kuid Ogier ise tahaks toytotaga sõita. Aga siin on suus AGA. Japsidel on kindlasti meele see kui 2016 Ogier nad sinna pimedase kohta saatis. Leping oli laual 10 milli aastas. Ning kahe aastane leping.

Viimati :

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
735
130
83
Ei usu jah, et Ogi Toyotasse võetakse. Olen enam kui kindel, et jätkavad samas koosseisus Toyotas ja neljanda autoga võidakse üks japs sõitma panna.

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
170
12
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
No eks Delfi see kõige õigem koht kust infot hankida. No hard feeling ;)
Eelmine nädal oli uudis selle kohta, et jouhki kauples lepingud välja Suninenile ja Latvalale. kuid meeskondasi ei mainitud.
Lisaks veel , et Citroen tunneb huvi Lappi vastu. Ning Lappi manager Veiby väidab, et huvi olevat väga tõsine. Lappi ise aga tahaks Toyotas jätkata. Selline korralik silly season.
Lisaks veel, et Kõik hakkabpaika loksuma siis kui on teada mis otsuse Ogier vastu võtab. Citroen tunneb huvi ka tema vastu. Kuid Ogier ise tahaks toytotaga sõita. Aga siin on suus AGA. Japsidel on kindlasti meele see kui 2016 Ogier nad sinna pimedase kohta saatis. Leping oli laual 10 milli aastas. Ning kahe aastane leping.
Vahepalaks aga üks selline küs ka:Kas ÜLDSE kõne alla ei tule WRC 2 vennad:Rovanpera,Veiby,Tiedeman.... ma kül pole selles nii kindel ? Või mis ? Ja kas ikka on 100% kindel,et VW ei ilmuta end ? Lihsalt sihuke mõttekäik .

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
VW ei tule WRC tasandil kindlasti tagasi. Rova ja Veiby jätkavad mõlemad WRC2 sarjas. Jouhki jutu järgi arvestades hetke seisu sõitjateturul siis on ehk Tidemandil võimalus ennast näidata järgmine hooaeg WRC sarjas. kui nüüd Lappi ikkagi otsustab Citroeni manu minna. Siis mina näeks Pontut just Toyotas Lappi asemel.
Ning kui Tommy juttu uskuda siis Japsid küll tahavad Latvalaga jätkata. Aga Mäkkinen selles nii kindel pole. Ta tahab just hetkel sõitjateturul natuke ringi vaadata.

Meeldimisi: AIGAR VAHELAAN

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Liigub info, et Veiby peab läbirääkimisi M-Sport Fordiga, et Tidemand sinna istutada.
Isiklikult arvan, et Tidemand oleks parem valik papale kui Evans. Kes tammub kahjuks paigal.
Minu nägemus järgmise hooaaja lineupi kohta

Hyundai:
Neuville
Mikkelsen ( on kuulda, et võimalik, et ei saagi tervet hooaega)
Paddon/Sordo ??

M-Sport Ford:
Ogier/Latvala/Meeke( kuigi kahtlen selles) ???
Suninen
Tidemand/Sordo??

Toyota
Tänak
Lappi?
Latvala/Katsuta?

Citroen:
Ogier/Lappi
Sordo/Östberg??
Breen

Viimased postitused

Tulevad Võistlused