Kas tead vastust?

• Otsime oma meeskonda foorumi moderaatoreid! Kui ralli ei ole Sinu jaoks võõras teema, ning soovid aidata kaasa ralli.ee foorumi paremaks muutmisele, siis oled oodatud meie meeskonda ;) Vaata lisaks SIIT!

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
130
11
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
AAVO PIKKUUS,on väitnud,et ralli vastu tekkis tal huvi,kui ta 1977 aasta sai Rahutuuri võidu eest auhinna,mis oli tolle aja kohta eksklusiivne.Mis see oli ?

kaspar78

Rallihuviline
Kasutaja
31 Märts 2018
1
0
1
Olen
Rallisõitja
AAVO PIKKUUS,on väitnud,et ralli vastu tekkis tal huvi,kui ta 1977 aasta sai Rahutuuri võidu eest auhinna,mis oli tolle aja kohta eksklusiivne.Mis see oli ?
Äkki Must Volga? See volga vahetati välja valge vastu... Must ,see õige,seisab Märjamaal hr Müil Aare valdustes!

Arvi

Moderaator
Moderaator
Kasutaja
30 Detsember 2017
37
25
43
Olen
Rallifänn
Kombe probleem oli :) Sääred ja käised vist olid üles keeratud, kui mu kalamälu mind ei peta.

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
130
11
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Jah,ARVI,ÕIGE VASTUS :).
Olukorra tegi veel see tobedaks,et aluspesu püksisääred olid üles keeratud ÜLESÕIDUL.Sõitis 6-ndalt katselt 7-ndale.Kui jäi veel enne alase sisenemist seisma,tuldi juurde ja kontrolliti.
Aava oli sel hetkel JWRC arvestuses teisel kohal,kaotades Meekile vaid 10 sek.

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
130
11
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
TOMMI MÄKINEN on esimene rallisõitja,kes on tulnud neljakordseks maailmamestriks 4 korda järjest(1996-1999) 1998 aasta tiitel tuli talle aga kõige pingelisemalt ja veidi eriskummalisel moel.
MIL MOEL JA MIKS PINGELISELT ???

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
130
11
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Sainz katkestas ralli 300m ennem finisit. Tommy sai tiitlist teada juba hotellis olles
Jah JANEC ,õige vastus '
Teistele ka siis infi:
Enne viimast etappi juhtis Mäkinen vaid 2punktiga Sainzi ees.Juba 5 katsel põrkas Tommi vastus raja bettoonpiiret mille tingis õliloik asfaldil ja kaotas tagaratta,ning katkestas.Sainz oli juba tiitlis kindel,kui viimasel kiiruskatsel,300 meetrit,enne finisit,süttis Sainzi auto põlema ja sõit jäi pooleli.
Tommi oli juba hotellis,asjad koos,valmis lennukile minema ja andis veel Soome YLE TV-le intervjuud,helistas talle vend ja teatas,et Sainz katkestas ja tema on maailmameister.

Viimased postitused

Tulevad Võistlused

Piiroja rahvasprint (EAL KV)
Piiroja krossirada
Unnamed Road,, 48010 Jõgeva maakond, Estonia
Olerex EMV rallikrossis 2018 V etapp - Kehala
Kehala Ring
Kehala, Lääne-Viru County, Estonia
Lääneranna 1+1 rahvasprint (EAL KV)
Lääneranna vald
Lääneranna vald, Pärnu maakond, Estonia
Superkross - VIII etapp, Misso