Mida arvate ralli.ee uuest foorumist?

Mida arvate ralli.ee uuest foorumist?

• Kokku hääli
    12

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
735
130
83
foorum.ralli.ee tegi läbi nii suure uuenduse, et seda nüüd lihtsalt tavaliseks foorumiks nimetada on lausa patt :D .
Kõige suurem muudatus on avalehega, kus tavalise nimekirja asemel on nüüd eraldi välja toodud suuremad võistlussarjad, mis teeb selgemaks ja lihtsamaks soovitud võistlussarja leidmise.
Lisaks muudele uuendustele on teine suurem uuendus seotud mobiiliga. Nimelt on nüüd mobiililt foorumi lugemine ja postitamine palju lihtsam ja mugavam. ;)

Foorumil ka nüüd korralik kalender, http://foorum.ralli.ee/ewr-atendo/month/2018/3/ kuhu lisame järgemööda kõik tulevad võistlused. Lisaks saavad võistluse lisada kõik registreerunud kasutajad.

Kõik ettepanekud ja probleemid endiselt oodatud siia teemasse ;)

foorum2-png.1044

Viimati :

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
170
12
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Tere.
Kuidagi võiks muuta,teha teavitustööd,mängule: KAS TEAD? Olen päris kindel ja olen ka mitmega suhelnud,et paljud oleks huvitatud,aga avalehelt ei oska otsida ja ei teatagi,et selline rubriik üldse olemas on.

Meeldimisi: Indrek

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
735
130
83
Tore kui meeldib :D Eks ta jah natuke harjumatu lahendus võrreldes tavalise foorumiga, aga vähemalt midagi teistsugust :D Aga uued idee alati teretulnud :D

Mõned lisad, mis siis lisandunud on vahepeal, kui keegi veel tähele pole pannud:
Kalender - kuhu saavad siis kõik lisada võistlusi

Galerii - kuhu kõik saavad teha albumi, lisada pilte, videoid jne. Galerii saab teha avaliku, privaatse, või valida, kes seda näevad. Kõigile lisatud piltidele tuleb automaatselt ka vesimärgiks lisaja kasutajanimi ;)

Profiili Kaanepildid - väike lisa siis profiilis, kus saab soovikorral enda profiilile lisada ka nn. kaanepildi.

On veel plaanis suuremaid ja väiksemaid lisasid foorumile ja loodetavasti saab need varsti teoks teha;)

Meeldimisi: AIGAR VAHELAAN

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
170
12
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Tore kui meeldib :D Eks ta jah natuke harjumatu lahendus võrreldes tavalise foorumiga, aga vähemalt midagi teistsugust :D Aga uued idee alati teretulnud :D

Mõned lisad, mis siis lisandunud on vahepeal, kui keegi veel tähele pole pannud:
Kalender - kuhu saavad siis kõik lisada võistlusi

Galerii - kuhu kõik saavad teha albumi, lisada pilte, videoid jne. Galerii saab teha avaliku, privaatse, või valida, kes seda näevad. Kõigile lisatud piltidele tuleb automaatselt ka vesimärgiks lisaja kasutajanimi ;)

Profiili Kaanepildid - väike lisa siis profiilis, kus saab soovikorral enda profiilile lisada ka nn. kaanepildi.

On veel plaanis suuremaid ja väiksemaid lisasid foorumile ja loodetavasti saab need varsti teoks teha;)
Väga vinge töö Indrek :)

Meeldimisi: Indrek

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
735
130
83
Nonii üle pika aja tehtud paar nähtavat uuendust.

Esimene ja kõige suurem on vast see, et meie foorum sai omale uue nime ja interneti aadressi.

Kuna ralli.ee on olnud aegade algusest saadik rallisõprade kohtumispaik, siis seoses sellega sai uueks nimeks ka rallisõbrad.ee

Teise uuendusena tekkisid avalehele kaks nupukest, mis peaks uute teemade leidmise ja lisamise tegema palju mugavamaks ja kiiremaks.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Kõik on kena aga üks ilgelt suur viga on küljes.
Rallisõbrad võiks ikka vähe aktiivsemad olla. Saaks siis ühe sellise 10 - 15 liikmelise pundi. Oleks siisn ilgelt lahe rallisi komenteerida. See RF hakkab juba lasteaiaks muutuma. Nüüd on seal DR Elvis. Kellel on alati kordan alati vastupidine arvamus teistele liikmetele.

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
170
12
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Kõik on kena aga üks ilgelt suur viga on küljes.
Rallisõbrad võiks ikka vähe aktiivsemad olla. Saaks siis ühe sellise 10 - 15 liikmelise pundi. Oleks siisn ilgelt lahe rallisi komenteerida. See RF hakkab juba lasteaiaks muutuma. Nüüd on seal DR Elvis. Kellel on alati kordan alati vastupidine arvamus teistele liikmetele.
!00% Janec sinuga nõus.Kui arvate,et ka mina kõlbulik seal oma arvamustega kaasa rääkima,siis oleks igal juhul käsi.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
551
167
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
!00% Janec sinuga nõus.Kui arvate,et ka mina kõlbulik seal oma arvamustega kaasa rääkima,siis oleks igal juhul käsi.
Kahjuks Aigar sina siia ei sobi
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
See oli väike nööknali. Loodan, et sult pole seda huumorisoolikat eemaldatud
icon_biggrin.gif

Loomalikult on kõik kes midagi kirja panevad ja seda teistega jagada tahavad siia ju tere tulnud. Hetkel ongi siis siin Indrek, Sina, Renno ja mina jmv Kes seda meie pubi üleval hoiavad. Veel oleks inimesi siia vaja.

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
735
130
83
Kahjuks Aigar sina siia ei sobi
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
See oli väike nööknali. Loodan, et sult pole seda huumorisoolikat eemaldatud
icon_biggrin.gif

Loomalikult on kõik kes midagi kirja panevad ja seda teistega jagada tahavad siia ju tere tulnud. Hetkel ongi siis siin Indrek, Sina, Renno ja mina jmv Kes seda meie pubi üleval hoiavad. Veel oleks inimesi siia vaja.
Jep nii ta on. On kellelgi ideid, kuidas rahvast rohkem kirjutama meelitada?

Mul endal paar ideed, mida juurde siia lisada, aga nendest juba lähiajal ;)

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
170
12
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Noh,tundub,et neid,,hulle-haigeid" eriti pole,on sihukesed ,,pühapäeva" fännid ja siis need,kes on peale esimest rallil käiku,mõned meedia kajastused jne kole targad,aga mõstlikuks aruteluks pead olema täielik fänn ja leidma aega ja huvi süüvida teemase.

silverionu

Rallifänn
Kasutaja
20 Juuli 2017
35
11
28
Olen
Rallifänn
Noh,tundub,et neid,,hulle-haigeid" eriti pole,on sihukesed ,,pühapäeva" fännid ja siis need,kes on peale esimest rallil käiku,mõned meedia kajastused jne kole targad,aga mõstlikuks aruteluks pead olema täielik fänn ja leidma aega ja huvi süüvida teemase.
Aigar, kuidas defineerid "hulle-haigeid"? Ise end hulluks (kuigi selle kohta vist mingid paberid isegi olemas) ega haigeks ei pea, kuid rallinädalal ikka kontori seinal All-live jookseb ja koosolekuid säititakse ka ikka katsete vahele... Mudelikoguga veel hr Paltserile kannapeale ei astu aga poolsada peaks varsti koos olema, aastas paarile WRC etapile ka jõuab. Ühesõnaga kas olen parandamatult haige või pigem pühapäevafänn?

Betoonimees

Rallihuviline
Kasutaja
10 Veebruar 2018
2
2
3
47
Olen
Rallifänn
Tere ja jõudu tegiatele. Ma olen ralli hull sellest ajast, Marko alles hakkas oma esimesi asju ajama ja Parkiga meeskonna lõid. Jälgin pidevalt aga kuna ei pea end veel asjatundjaks, siis hõikan kaasa siis, kui on hea meel asjade üle või midagi oskan kaasa rääkida. Nii, et soovin siin tegiatele jõudu ja hea on lugeda targemate postitusi. Asjalik asi siin ette võetud! Jõudu! :)

Viimased postitused

Tulevad Võistlused

Vasalemma rahvasprint
Lääne Harju valla teed
Laane, Harju County, Estonia

Kes tuleb maailmameistriks 2018?

• Sebastien Ogier

Hääli: 11 23.4%
  • Ott Tänak

Hääli: 30 63.8%
  • Thierry Neuville