Mida arvate ralli.ee uuest foorumist?

Mida arvate ralli.ee uuest foorumist?

• Kokku hääli
    12

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
742
130
83
Tere ja jõudu tegiatele. Ma olen ralli hull sellest ajast, Marko alles hakkas oma esimesi asju ajama ja Parkiga meeskonna lõid. Jälgin pidevalt aga kuna ei pea end veel asjatundjaks, siis hõikan kaasa siis, kui on hea meel asjade üle või midagi oskan kaasa rääkida. Nii, et soovin siin tegiatele jõudu ja hea on lugeda targemate postitusi. Asjalik asi siin ette võetud! Jõudu! :)
Suured tänud heade sõnade eest ja tore kuulda, et see mida me siin ajame läheb korda ka teistele.......

AIGAR VAHELAAN

Rallisõltlane
Kasutaja
10 Veebruar 2018
170
12
48
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Aigar, kuidas defineerid "hulle-haigeid"? Ise end hulluks (kuigi selle kohta vist mingid paberid isegi olemas) ega haigeks ei pea, kuid rallinädalal ikka kontori seinal All-live jookseb ja koosolekuid säititakse ka ikka katsete vahele... Mudelikoguga veel hr Paltserile kannapeale ei astu aga poolsada peaks varsti koos olema, aastas paarile WRC etapile ka jõuab. Ühesõnaga kas olen parandamatult haige või pigem pühapäevafänn?
No sellise CV-ga,oled küll kindlasti,,hullumja" vastu võetud :)

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
555
168
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Vaata nt läbi FB lugusi lugeda ei saa peab olema sisse logitud. Ma usun, et paljud sellepärast on selle konto ka siia teinud.

Kuu Top Postitaja

• See kuu: 151
  • See kuu: 64
  • See kuu: 58
  • See kuu: 39
  • See kuu: 27

Kes tuleb maailmameistriks 2018?

• Sebastien Ogier

Hääli: 11 22.9%
  • Ott Tänak

Hääli: 31 64.6%
  • Thierry Neuville