Tere Tulemast Rallisõprade Kommuuni!

Liitu meie rallisõpradega, ole kursis viimaste uudistega ja avalda arvamust!
Lisaks kaovad sisse logides lehelt kõik reklaamid, sest reklaame näevad ainult külastajad!

Logi Sisse Facebookiga
Või

Rahvaralli ja rahvasprint

Arutelu kategoorias 'Rahvaralli / Rahvasprint' alustas Ralli.ee, 2 Mai 2017.

Soovita Sõbrale

 1. Ralli.ee

  Ralli.ee Administraator
  Staff Member

  Liitunud:
  28 Detsember 2011
  Postitusi:
  416
  Meeldimisi saanud:
  16
  Jäänud on kaks nädalat Vaivara rahvarallini, mis sõidetakse Narva linnas ja Vaivara valla teedel.

  Tegemist on siis kuulsa Narva rallisprindi linnakatsega ja Vaivaras kruusa teedel sõidetava ralliga, neid katseid pole enne sõidetud ja võin öelda, et sõitjad ei pea pettuma kah. Katsed on mõnusad ja põnevad. Suur osa katsetest nii umbes 30% on asfalt kattega.

  Kui veel reklaamida Narva ralli üritust, siis on korraldajad tuntud kui suurte meente jagajad, küll siseinfona tean, et see aasta ei ole nii suur auhindade hulk kui vanasti aga see on seotud sellega, et viimastel aastatel on jäänud sealsed üritused ära ja sponsorid kardavad, et ka see aasta jääb ära.

  Nii et ärme anna neile selleks põhjust ja lähme võistlema!!!

  Siinkohal kutsun kõiki ülesse Narva võistlema tulema, kuna korraldajad on seda meelt, et rohkem nad üritama ei hakka, kui see aasta ei tule üritus välja siis rohkem nad enam proovima ei hakka.

  Ja omaltpoolt kutsun kõiki osalema sest kui tihti te ikka Narva sattute aga tegemist on kauni kohaga ja uskuge mind sealsed elanikud on toredad ja lahked.


  Nüüd siis natuke uudiseid ka komitee tööst.

  Nii nagu te olete lugenud EAL-i kodulehelt komitee koosoleku protokolli siis üks kõige suurem uudis on RAHVASPORDI AUTO TEHNILINE KAART.

  See on tehnilise komisjoni ammune soov ja nüüd on siis see sisse viidud. Tegemist ei ole sõitjate nöökimisega, vaid tenilise komitee inimesed ei soovi ,või pigem on väsinud osade sõitjatega vaidlemast vigate eemaldamisega autodel.

  On osa sõitjaid kes vaidlevad, et neile pole tehtud eelmine võistlus märkust vea eemaldamiseks autolt. Siis nüüd on autol tehniline kaart, kuhu märgitakse sisse vead ja nii pole vaidlust kas eelmine võistlus oli tehtud märkust või ei.

  Loodan et kõik lepivad sellega ja ei teki mingit tüli.

  Uskuge keegi komitees ei tee otsusi sellepärast et näidata sõitjatele, et komitee teeb midagi ja siis sellepärast võetakse lihtsalt vastu otsusi. Need ajad on komitees möödas J

  Kõigil kellel pole veel auto tehnilist kaarti siis saatke kiri aivo@kassetikeskus.ee , kuhu märkige auto mark ja mudel, vin kood ning kubatuur


  Kuna on mõningaid probleeme korraldajatel leidmaks tehnilise komisjoni töötajaid siis viimasel EAL-i rahvaspordi koosolekul otsustati hakata otsima uusi tenilise komisjoni liikmeid.

  Seega kui sina või sinu tutvuskonnas on keegi kes võiks sobida võistlustele tenilise komisjoni töösse siis anna endast märkkumartin@mjauto.ee tel.59191170 Martin Juhe või aivo@kassetikeskus.eetel.5540500 Aivo Rahu


  Nüüd natuke ka tulemuste online süsteemi saamisest. Neljapäev 27.04 oli mul kohtumine paari väga asjaliku härrasmehega, kes sõidavad ise kah rahvarallit ja nendel on arendamisel uus ÄPP nagu tänapäeva moodsas maailmas ikka.

  Nimelt arendavad nad täna süsteemi, kus ajavõtu kelladega oleks seotud telefon või seade, mis laeks tulemused online süsteemis kodulehele ülesse.

  Samuti saavad ka fakti kohtunikud seal karistusi online süsteemis ülesse laadida.

  Küll ei ole siis tegemist ametliku tulemuste avaldamisega aga usun et 95% kattuvad nad lõpu protokolliga ja siis on sõitjatel ikkagi mingi ülevaade võistluse hetke olukorraga ega pea ootama lõpuautot tulemustega.


  Lugupidamisega

  VilSport Klubi MTÜ
   

Soovita Sõbrale