WRC+

Kas jälgid WRC+ -st rallit või mujalt?

• Kokku hääli
    28

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
545
99
63
WRC+ sooduskood. 1 kuu tasuta.

WRC18ASI

Ei tea, kas siis saab ka lives kõike vaadata, nagu reklaamitud?

Muutis moderaator:
Meeldimisi: Gevin

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
385
121
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
See ALL LIVE on ikka super asi. pm- on kõik katse kudagi moodi lives. Eile saadi LIVEMAPS ka korralikult tööle.

silverionu

Moderaator
Moderaator
Kasutaja
20 Juuli 2017
12
5
28
Olen
Rallifänn
Mitu aastat olnud WRC+ liige ja nüüd siis ka All-Live jälgija. Häirib aga üks asi - nimelt neil on ka Smart-TV jaoks äpp olemas, mille olen ka oma Samsungi telekale sikutanud, see sunnik aga kipub pidevalt kinni jooksma. Just videote-striimide vahel liikumise ajal. Ja ainus lahendus on kogu äpp maha installida, ning uuesti peale - siis töötab keskmiselt ühe-kahe katse jagu ja jälle pakib end kokku. Install on küll kiire aga ikka sigatüütu on pidevalt uuesti end sisse logida. Kas kellelgi on sarnast kogemust ja on leidnud murele lahenduse? WRC+ meeskonna soovitatud "installi maha-peale 5x ja restardi telekat" ei toiminud.

Kas on alternatiive? Chromecast? AppleTV? Keegi kasutab, kas nt läpakast telekasse läbi Chromecasti toimiks?

Indrek

Administraator
28 Detsember 2011
545
99
63
See 5 x maha ja peale installi soovitus on küll tase :D.
Aga endal on arvuti ühendatud telekaga lihtsalt kaabliga, nii et ei oska soovitada. Aga kuskilt lugesin mingi aeg, et läbi Chromecasti peaks täitsa toimima.

Meeldimisi: silverionu

silverionu

Moderaator
Moderaator
Kasutaja
20 Juuli 2017
12
5
28
Olen
Rallifänn
Nii, sündmusterohke Portugali ralli selleks korraks läbi ja ka uue tehnikaga proovitud. Ostsin siis nagu lubatud Chromecast Ultra ning peale televiisoriga ühendamist ja imekummalise Google äpi installimist iPhonele sain asja väga edukalt käima. Kokkuvõttes siis kahe minutiga karbist välja ja live pilt oli ilusti televiisoris. Soovitan soojalt sellist lahendust, kellel muudmoodi ei õnnestu.

Meeldimisi: Indrek

Viimased postitused

Tulevad Võistlused

Lõuna-Eesti ralli 2018 (EMV)
Lõuna-Eesti
Võru, Võru County, Estonia
Barum Czech Rally Zlín
Tšehhi
Zlin, Czechia
Olerex EMV rallikrossis 2018 VII etapp - Kulbilohu
Kulbilohu rallikrossirada
Elva, 61621 Tartu County, Estonia