74. Dayinsure Wales Rally GB 2018

74. Dayinsure Wales Rally GB 2018
Lisas Indrek
Wales Rally GB
Neljapäev, 4 Oktoober, 2018 - 19:00
Kuni: Pühapäev, 7 Oktoober, 2018 - 14:00
(Ajavöönd: Europe/Athens)
Kategooriad

Toimumisaeg
Kõik ajad on kohandatud ajavööndi järgi: Europe/Athens

See võistlus on juba möödas

20 Juuli 2017
37
12
28
Olen
Rallifänn
Tagasisidet blogi kohta ka oodatud.
Super töö, müts maha, et viitsisid :)

Arvestades, kui palju on hetkel igasuguseid live kanaleid ja mida kõike korraga peab/saab jälgida siis paljude jaoks on kindel väärtu olemas, kui operatiivne info on ühes kohas koos. Kui nüüd aga viriseda (ja ometigi selleks ju eestlased olemas ongi) siis ma isiklikult soovitaksin valida kas pidada arvamusartiklilaadset blogi või jagada operatiivset infot toimuvast. Milles need erinevad - toome näite nt shakedowni kajastusest, kus sa mingi hetk kirjutasid ett Ott enam läbimisi ei tee - see oli su isiklik arvamus, hiljem selgus, et ikka tegi küll :) See ei ole mõeldud üldse mingi parastava kriitikana vaid pigem ehk endalgi lihtsam kui ära otsustad kas kajastada või arutleda.

Kas järgmine ralli uuesti?

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
693
194
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Selle Blogi võiks vastavast teemas lahti siduda. Mina seda blogi ei vaadanud kuna kõik see sama info tuli ralli teemasse ka ülesse. Ning seal oli mugavam posittada. muidu tiptop tissid.

20 Juuli 2017
37
12
28
Olen
Rallifänn
Eks see on natuke selline kellele ema, kellele tütar. Kuna mul on All-live taustaks igal rallinädalavahetusel, siis ei jälgi ühtki muud kanalit, kuna igasugune kirjalik kanal kipub olema viivitusega ning PM ja Delfi oamsid ei kannata jälgida kuna sealsete kodanike aju suudab ikak ääretult lahedaid asju järeldada. Loed ja imestad ,et kas jälgime samat sündmus või räägivad nad hoopis mingist muust spordialast :D

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,018
181
83
Selle Blogi võiks vastavast teemas lahti siduda. Mina seda blogi ei vaadanud kuna kõik see sama info tuli ralli teemasse ka ülesse. Ning seal oli mugavam posittada. muidu tiptop tissid.
Sa mõtled Janec, et liveblogi ja see foorumi teema võiks eraldi olla? Sai just seekord proovitud nii, et oleks ühendatud, sest paralleelselt kaks asja kuhu postitada on minuarust natuke mõttettu.

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,018
181
83
Kes siis julgeb Loebi tulevikku ennustada?
Peugeot loobub rallikrossist, aga öeldi välja, et Loeb jätkab PSA grupi sõitjana. Kuna peale elektrivormelite osaletakse ainult WRC sarjas, kas siis Loeb saab Citroenis tööd?

Monte-Carlo Ralli 2019

Viimased Uudised

Kuu Top Postitaja

• See kuu: 95
  • See kuu: 40
  • See kuu: 22
  • See kuu: 16
  • See kuu: 14

Kas kasutad foorumi musta või valget disaini?

• Valget

Hääli: 3 27.3%
  • Musta

Hääli: 8 72.7%

Reklaam

Foorumi statistika

Teemasid
790
Kasutajad
1,238
Uued Kasutajad
ArlisK