Carglass asub toetama Eesti autorallitRalli.ee

Rallifanaatik
Staff member
Moderaator
28 Detsember 2011
465
25
63
Olen
Rallifänn
#1
Ralli.ee lisas uudise

Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.

Carglass.jpg[caption id="attachment_23804" align="aligncenter" width="900"]
Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.
Foto: Erakogu[/caption]

Eesti Autospordi Liit ja Eesti juhtiv sõidukite klaasiparandus-ja vahetustöid tegev ettevõte Carglass sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt on Carglass Eesti autospordi ametlik partner. Tänu sellele koostööle saab tõsta Eesti autoralli meistrivõistluste taset ja osa toetusest läheb ka noortesarja Estonian R2 Challenge.

Sven Freiberg, Carglass (Windrox OÜ divisjoni juht): „Belron Grupi kuuluvate ettevõtete üheks tegutsemise põhimõtteks on ühiskonnale tagasi andmine ja seda läbi erinevate heategevuslike projektide. Koostöös Eesti Autospordi Liiduga saame anda oma tuge Eesti noortele autospordihuvilistele, et sealt kasvaks uued tegijad maailma ralli radadele. Kuivõrd meie tegevusvaldkond on otseselt seotud autondusega siis oli ka Eesti Autospordi Liiduga koostöö saavutamine ja sidumine meie igapäeva tööga igati loogiline samm. Usume, et sellest koostööst saame luua väärtust Eesti autospordile nii lühemas, kui pikemas perspektiivis.“

Margus Kiiver, Eesti Autospordi Liidu peasekretär: „Carglass on Eestis tuntud kaubamärk ja meil on heameel, et nende toetus Eesti autospordile jätkub selle koostööga. Eesti autoralli meistrivõistlused on sari, mis kogub läbi aasta üle Eesti kümneid tuhandeid pealtvaatajaid. Koostöös oma erinevate partneritega, kelle hulka kuulub nüüd ka Carglass, saame muuta autoralli Eesti meistrivõistlused veel atraktiivsemaks nii sõitjatele kui publikule. Tänavu meistrivõistluste raames sõidetav rahvusvaheline noortesari auhinnafondiga üle 30 000 euro on sellest üks osa.“

Carglass® on osa maailma juhtivast sõidukiklaaside parandus- ja paigaldusteenuseid pakkuvast ettevõttest Belron® Group, mis tegutseb 5 kontinendil ja 34 riigis. Aastas teenindatakse Belron grupis üle 9 miljoni kliendi ehk ca üks klient 3 sekundi kohta.

Üle Eesti on Carglass®’il 7 esindust, kus pakub Belron® Group poolt välja töötatud tehnoloogial põhinevat autoklaaside parandus- ja vahetusteenust. Paigaldatavad klaasid vastavad originaaltootja standarditele (OEM), mis on tarnitud originaalvaruosade tootjatelt või teistelt kvalifitseeritud tarnijatelt.

Eesti autoralli meistrivõistlused koosnevad kuuest etapist, millest esimene, Aluksne ralli Lätis on sõidetud ja järgmine etapp 26.-27. mail sõidetav Harju ralli.
Margus Kiiver
 

postitused

Kuu Top Postitaja

 • See kuu: 44
 • See kuu: 24
 • See kuu: 24
 • See kuu: 14
 • See kuu: 12

Tulevad Võistlused

Saaremaa rahvasprint III
Saare maakond
Võhma, Saare County, Estonia

Kes tuleb maailmameistriks 2018?

 • Sebastien Ogier

  Hääli: 12 23.5%
 • Ott Tänak

  Hääli: 33 64.7%
 • Thierry Neuville

  Hääli: 6 11.8%
 • Andreas Mikkelsen

  Hääli: 0 0.0%
 • J-M Latvala

  Hääli: 0 0.0%

Reklaam

Foorumi statistika

Teemasid
768
Postitusi
3,713
Kasutajad
1,212
Uued Kasutajad
Tons