Hooaeg 2018

Kes tuleb 2018 autoralli maailmameistriks?

• Kokku hääli
    51

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
wrc-logo-700x316-jpg.4713

Hooaeg 2018 meeskonnad enam vähem paigas.
ford.png
M-Sport World Rally Team
#1 Ogier
#2 Evans
#3 Suninen?

hyundai.png
Hyundai Motorsport
#4 Mikkelsen
#5 Neuville
#6 Sordo/Paddon

toyota.png
Toyota Gazoo Racing WRT
#7 Latvala
#8 Tänak
#9 Lappi

citroen.png
Citroën Total Abu Dhabi WRT
#10 Meeke
#11 Breen
#12 Leffebvre/Loeb/ Al-Qassimi

Ralli.ee lisas uue postituse

Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.

loeb.jpg

Viimati :

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Nüüd tuleb jõuluaeg rahulikult üle elada. Ning oodata Monte ralli algust.
Detsembris mingiaeg avaldatakse monte list. Aga millal kahjuks ei tea.:(

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Nüüd siis FIA võttis vastu otsuse, et Erasõitja või erameeskond ei pea enam sõitma tehase meeskonna nime all.
WRC throphy saadeti hingusele

Meeldimisi: Ralli.ee

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Sordo vahetab oma kaardilugeja välja. Marc Marti riputab kiivri varna. Uus kaardilugeja Sordol on Carlos Del Barrio. Sordo ja Del Barrio on ka varasemalt koostööd teinud. Aastatel 2011-2013 sõitsid nad koos

Koos Del Barrioga võitis Sordo oma ainukese ralli.

Viimati :
Meeldimisi: Ralli.ee

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
EUNHkhK-4RmAMEU957KkTZ.jpg

Ekspress Meedia ja rallisõitja Ott Tänak allkirjastasid täna kaheaastase koostöölepingu, mille tulemusena saavad Delfi ja Eesti Päevalehe lugejad edaspidigi meie portaalist kätte kõige asjakohasema ja täpsema info MM-sarja tänavuse kolmanda piloodi tegemiste kohta.

Meeldimisi: Indrek

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
M-Spordi ja Citroeni WRC-tiimis kihutanud norralane võib karjääri päästmiseks teha sammu tagasi

30-aastane Norra ralliäss
tunnistas, et on valmis oma karjääri päästmise nimel sõitma tuleval hooajal ka WRC2-sarjas.
2012. aastal Portugali ralli võitnud Östberg on aastate jooksul sõitnud nii
kui ka Citroeni meeskonnas, kuid mitmel aastal ka oma eratiimis. Eratiimi ridades sõitis Östberg ka sel aastal, kuid tulemused olid pehmelt öeldes kahvatud.
Östberg lõpetas 2017. aasta hooaja 29 punkti ja 15. kohaga. Aastate jooksul
-sarjas 16 korda poodiumile kerkinud Östbergi kõige edukamateks aastateks on olnud 2012. ja 2015., kui ta lõpetas kokkuvõttes neljanda kohaga.
“Lõppenud hooaeg oli karm. Kulud olid meeletud. Siiski üritasime maksimaalselt. Olime ainsad, kes sõitsid erasõitjatena 2017. aasta WRC-autoga. Sellisel kujul ei ole me võimelised seda uuesti tegema,“ tunnistas Östberg Autospordi vahendusel, et eratiimina ei ole tal võimalik 2018. aastal välja tulla.
Östberg on oma
auto pannud umbes 600 000 euro eest müüki. Siiski loodab ta tuleval aastal MM-sarjas stardis olla.
“Järgmist aastat silmas pidades on kõik võimalik. Räägin paljude inimestega. Võimalik, et osalen kahel rallil, kuid võimalik on ka 12 rallil,“ sõnas Östberg.
Norralane tunnistas, et ta on valmis tegema ka sammu tagasi ehk osalema WRC2-sarjas, kuid seda soovib teha ta ainult tippautoga. “Kui ma teen sammu tagasi, siis ma pean kindlasti võitma. Kui ma seda ei suuda, siis see on märk, et tuleb hakata tegelema muuga. Seda ma aga ei taha,“ sõnas Östberg. “Olen alles 30-aastane ja mul on selles spordis veel ees mitu head aastat.“
Östberg sõnas, et 2018. aasta hooaja avaetapil Monte Carlos teda stardis ei näe, kuid Rootsis on tal plaanis juba joonele asuda.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Nüüd siis niipalju selge, et Leffebvret me enam WRC auto roolis näe. Breen ja Loeb jagavad teist autot. Breen 10 rallit ja Loeb 3 rallit Kolmandaga osaleb valitud etappidel Al-Qassimi

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Nüüd kui kinnitati, et Ford naaseb sarja. On mul millegi pärast tunne, et kas Ott mitte liialt ei kiirustanud. Aga eks tulev hooaeg annab sellele vastuse.

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
148
83
Ei usu, et kiirustas. Eks Fordis oleks tal kindlasti lihtsam olnud, aga niipalju kui mina aru saanud, Toyota eriti rahanumbreid ei loe ja kõige tähtsam tiitel :D

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Meistriks ei tule. Aga ehk nopib paar võitu hooaja jooksul. Meistriks pakuks pigeb Škoda meestest kedagi.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Suninen saab Fiesta WRC rooli kaheksaks etapiks. Bouffier kaheks etapiks. Huvitav kes ülejäänud Kolm etappi sõidab?

postitused

Kuu Top Postitaja

• See kuu: 26
  • See kuu: 16
  • See kuu: 6
  • See kuu: 6
  • See kuu: 3

Tulevad Võistlused

Saaremaa rahvasprint III
Saare maakond
Võhma, Saare County, Estonia

Kes tuleb maailmameistriks 2018?