Lyoness Lääne-Eesti Rally 2017Ralli.ee

Rallifanaatik
Staff member
Moderaator
28 Detsember 2011
465
25
63
Olen
Rallifänn
#1
Ralli.ee lisas uudise

Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.

rain3-1024x682.jpg9-10 juuni sõidetakse Läänemaal Eesti meistrivõistluste kolmas etapp, Lyoness Lääne-Eesti Rally 2017.

Võistluskeskus on Uuemõisa alevikus Rannarootsi Keskuses. Käesolevaks aastaks on kavandatud 100% uued kiiruslikud katsed.

Kiiruskatsed 1 ja 2 toimuvad reedel 9 juunil Nõva vallas Variku külas karussell süsteemis ja on täiesti uued, katse algus on kiirem, siis kitsam ja tehnilisem ning lõpp jälle natuke hoogsam. Laupäevased katsed on Lääne-Nigula vallas. Kiiruskatsete valikul on sattunud kiireid lõike vaheldumisi tehniliste osadega. Pealtvaatajatele on mõeldud osadel katsetel toitlustus ja pealtvaatamisalad.

Võistluse kulgu saab jälgida kodulehelt
Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.
nii otseülekannetena kui ka läbi KUKU ralliraadio.

Sportrallit on erinevate nimede ja erinevate korraldajate poolt Läänemaal korraldatud juba 70–ndatest aastatest alates. Algusaastatel Väinamere Ralli nime all, siis WEST Ralli, Automi Väikeralli ja lõpuks alates 1986. aastast Valge Daami nime kandvat rallit.
Viimane suurem võistlus oli Valge Daam 2002. aastal. Läänemaal peetud rallid olid väga hinnatud nii sõitjate kui ka pealtvaatajate poolt ning siin on olnud rohke osavõtt mõlemalt poolt.

2016 aastal taastas MTÜ Igaühe Terviseklubi 14 aastase pausi järel Läänemaa sportralli traditsiooni.

Korraldajad rääkisid, et Lyoness Lääne-Eesti Ralli 2016 sujus väga hästi. Sellest andsid meile tagasisidet nii pealtvaatajad, kes said erakordselt hästi jälgitava ralli. Kandsime üle 60% katsetest otseülekandena Delfi TV-s, ralliraadiot vedasid Eesti selle ala tipud Olaf Suuder ja Urmas Roosimaa, raadiot sai kuulata Raadio Uuno sagedusel ja lisaks ka Delfi TV-s otseülekande pildi taustana. Pealtvaatajad said jälgida kõiki võistlejaid reaalajas GPS vahendusel nii kiiruskatsetel kui ülesõitudel.

Samuti jäid väga rahule ka võistlejad, kes ei olnud Lääne-Eesti teedel saanud pikka aega võistelda. Korraldus oli hea ja sujuv ning samuti pöörati suurt tähelepanu turvalisusele. Tänu millele ei olnud ka suuri õnnetusi ning pealtvaatajad olid vaid ettenähtud kohtades. Väga tugeva hinnangu korraldusele andis ka Eesti Autospordi Liidu žürii, kellel jagus vaid kiidusõnu. Samuti jäid väga hästi rahule ka sponsorid: väljundeid oli mitmeid: Delfi TV, raadio, koduleht ja FB leht. Samuti Haapsalu ja Läänemaa kõige külastatavamad kohad olid sponsorite reklaamidega hästi kaetud: Rannarootsi Keskus ja Haapsalu Kaubamaja.

Aastal 2017 soovime hoida head kõrget taset ning toome juurde ka uuendusi, et ralli oleks veelgi paeluvam.
Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.
 
Viimati :

postitused

Kuu Top Postitaja

 • See kuu: 39
 • See kuu: 22
 • See kuu: 19
 • See kuu: 13
 • See kuu: 7

Tulevad Võistlused

Saaremaa rahvasprint III
Saare maakond
Võhma, Saare County, Estonia

Kes tuleb maailmameistriks 2018?

 • Sebastien Ogier

  Hääli: 12 23.5%
 • Ott Tänak

  Hääli: 33 64.7%
 • Thierry Neuville

  Hääli: 6 11.8%
 • Andreas Mikkelsen

  Hääli: 0 0.0%
 • J-M Latvala

  Hääli: 0 0.0%

Reklaam

Foorumi statistika

Teemasid
768
Postitusi
3,688
Kasutajad
1,211
Uued Kasutajad
Waltz90