Meeskondade testid

KaurOlen

Rallifänn
9 Detsember 2018
92
32
43
Olen
Rallifänn
Läheb juba päris huvitavaks....

Niclas Grönholm ka Skodat testimas. Kas see tähendab, et soomlane rallikrossi kõrvalt ka mõnel WRC2 etapil kaasa tegemas?

An To

Rallifänn
14 Detsember 2018
63
42
43
Olen
Rallifänn
Kaartide segamine jätkub ehk näib, et see mida Sébastien Loeb tegi eelmisel hooajal nn külalisesinejana, on saamas uue 2019. hooaja trendiks - püütakse osaleda/proovitakse kätt erinevates sarjades (WRC/WRC2, WRX/ERX, DTM, nüüd ka WTCR vms) samaaegselt.

Valitsev rallikrossi maailmameister Johan Kristoffersson teeb järgmisel hooajal täiskohaga (10 nädalavahetust) siiski kaasa turismiautode (WTCR – FIA World Touring Car Cup) sarjas, olles seal juba talle tuttava VW Golf GTI TCR roolis.
PS Avalikkusele on vähem teada fakt, et sama masinaga tuli Johan ka möödunud hooajal põhjamaade (Scandinavian Touring Car Championship) meistriks ehk ringrada ei ole talle võõras teema.
Artiklis on üldse küllaltki põhjalikult juttu sellest, mis mees on Johan Kristoffersson.
Imelikul kombel ei kajasta see sõnagi nendest hiljutistest uudistest (VW Polo GTI R5 test, kaardilugeja Stig Skjaermoen), et Johan proovib järgmisel hooajal kätt ka WRC2 sarjas ....

PPS Mind üllatas hoopis pigem see sõnum, mis tiimis Johan seal sarjas osaleb - Sébastien Loeb Racing!!! Ma ei mäleta või ei ole varasemalt kuulnud uudist selle kohta, et Loeb on mingilgi moel olnud seotud ringrajaga ...?! Avasin kõiketeadja Googel’i ja sain täiendavalt teada, et lisaks teada tuntud rallile ja rallikrossile (omades meeskondi) on ta tõesti tegev ka eelpool mainitud turismiautode ringraja sarjas, kuid näiteks ka prantsuse kohalikus Porsche Cup’is.
Veelgi huvitavam on automarkide esindatus .... Seni teadsin Loeb’i kui tõelist prantslast (Peugeot, Citroën), aga tuleb välja, et ta tunneb ennast koduselt ka sakslastega (VW, Porsche) ning teeb peagi lähemat tutvust korealasega (Hyundai).
Kes teeb, see jõuab!

(Sorry, kui sõnum ei haaku päris “meeskondade testide” teemaga, aga ei leinud/tea ka paremat kohta.)

https://www.fia.com/news/wtcr-double-fia-world-rx-champion-kristoffersson-signs-wtcr

• Meeldib
Reactions: KaurOlen

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
980
312
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
No loodame, et Kristoff WRC2-es samasugust puhast tööd ei tee nagu rallikrossis :)
Sest paljuski tänu temale lahkusid sarjast nii Peugeot kui Audi. Kes see ikka tahab teiste ja kolmandate kohtade pärast heidelda.....

Ole siis mees ja sõida kiiremini. :D

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
980
312
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
PPS Mind üllatas hoopis pigem see sõnum, mis tiimis Johan seal sarjas osaleb - Sébastien Loeb Racing!!! Ma ei mäleta või ei ole varasemalt kuulnud uudist selle kohta, et Loeb on mingilgi moel olnud seotud ringrajaga ...?!
https://www.fia.com/news/wtcr-double-fia-world-rx-champion-kristoffersson-signs-wtcr
Loeb oli ju seotud WTCC sarjaga. Ning omas seal minu arust vist meeskondna isegi Ning ta ise osales kahel hooajal WTCC sarjas Citroeni meeskonnas. Siis kui Citroen veel suuresti toetas WTCC meeskonda. Loeb tegi oma meeskonna siis kui Citroen oma rahad sealt ära tõmbas ja rallile panustas. Ning peale seda oli Loeb ikka pikka aega Citroeni peale pahane.

• Meeldib
Reactions: An To and Indrek

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Siiamaani suht neutraalne olnud Citroen on saanud korralikke aero uuendusi. Uus ja kõrgemale tõstetud tagatiib, tiivakesed esi pampril jne...
Tundub et tuleb üks kuri putukas sellest autost :D

Video ka.
Mõned pildid ka
IMG_20181222_002701.jpgIMG_20181222_002649.jpgIMG_20181222_002656.jpg

Vahula

Rallifanaatik
26 Oktoober 2018
272
67
63
Olen
Rallifänn
Tiib põhimõtteliselt vana aga lihtsalt kõrgemale tõstetud. Ju vast otsitakse rohkem pidamist taha. Arvatavasti uus tiib tuleb ikka uue disainiga. Samas seda "labidat" seal all olevalt juba muudetud võrreldes 2017a omaga.

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Colin Clarki video Citroeni Monte Carlo eelselt testilt, kus Ogier rääkis lähemalt millised on ootused Monte Carlo ralliks ja mida on vaja autoga veel teha, et olla konkurentsis...

Viimati :

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Tundub et täna on kõik testimas.
Lisaks Ott Tänakule on Teemu Suninen testimas oma Fiesta WRC-d ja ka Thierry Neuville testib i20 WRC-d

Viimati :

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

Tour de Corse 2019

Viimased tegevused

Lähiajal toimuvad võistlused

Millist foorumi disaini kasutad?

• Valget

Hääli: 7 25.9%
  • Musta

Hääli: 12 44.4%