Mida arvate ralli.ee uuest foorumist?

Mida arvate ralli.ee uuest foorumist?

• Kokku hääli
    13

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
148
83
Proovisin nii FBiga sisse logituna kui ka kasutajanimega, teeb mõlemat pidi. Vb see ka Safari eripära aga tundub et Rallisõbrad esileht väljaspool foorumit vms. Üldiselt mida vähem neid igasugu tilulilusid seda parem on foorumit kasutada. Näiteks rallisõbrad esilehel need pildid teemade all ei anna midagi juurde minu meelest. Ainult et saad kerida iga kord alla poole kuni leiad õige teema. Samamoodi Galerii. Üleval ju link olemas, pole vaja mu arust dubleerida. Uued postitused on ka eraldi sinise kasti sees ja ka üleval serva peal (see olemas koguaeg kui foorumis käid ja arvatavasti kasutatakse rohkem).

See tagurpidi teemaasetus on ka imelik. Postitused on küll tagurpidi aga vastamiseks pead ikka kerima lehekülje lõppu, pole väga iintuitiivne. Edit: postitust lisades tuleb see ka alla ja siis peale värskendust alles hüppab üles serva. Väga segane :D

Ärge nüüd pahandage. See minu arvamus lihtsalt. Muidu väga meeldiv foorum ja tubli et keegi viitsib arendada
Pole siin midagi pahandada, vastupidi just, kõik ettepanekud on teretulnud :D
Muidu siin teen midagi uut või täiendan, aga ühtegi kommentaari asja kohta ei tule, siis küll tekib vahest mõte, et kelle jaoks ma seda siin teen. Ainult enda jaoks nagu ei viitsiks teha. Nii et andke aga tuld ;)

Sa mõtled, et on menüüs Uued Postitused nupp ja siis lisaks ka see sinine nupp? Kui seda, siis see sinine nupp on mõeldud rohkem selleks, et mobiilis oleks lihtsam leid uusi postitusi.

See ümberpööratud variant on hetkel veel selline poolik ja ainult prooviks siin teemas ja vajab veel arendamist. Ja vaatab, kas see üldse käiku läheb.

Viimati :
26 Oktoober 2018
103
6
48
Olen
Rallifänn
Proovisin nii FBiga sisse logituna kui ka kasutajanimega, teeb mõlemat pidi. Vb see ka Safari eripära aga tundub et Rallisõbrad esileht väljaspool foorumit vms. Üldiselt mida vähem neid igasugu tilulilusid seda parem on foorumit kasutada. Näiteks rallisõbrad esilehel need pildid teemade all ei anna midagi juurde minu meelest. Ainult et saad kerida iga kord alla poole kuni leiad õige teema. Samamoodi Galerii. Üleval ju link olemas, pole vaja mu arust dubleerida. Uued postitused on ka eraldi sinise kasti sees ja ka üleval serva peal (see olemas koguaeg kui foorumis käid ja arvatavasti kasutatakse rohkem).

See tagurpidi teemaasetus on ka imelik. Postitused on küll tagurpidi aga vastamiseks pead ikka kerima lehekülje lõppu, pole väga iintuitiivne. Edit: postitust lisades tuleb see ka alla ja siis peale värskendust alles hüppab üles serva. Väga segane :D

Ärge nüüd pahandage. See minu arvamus lihtsalt. Muidu väga meeldiv foorum ja tubli et keegi viitsib arendada

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
148
83
Kogemata sai juba ära tehtud uuendus, mis oli plaanis teha öösel. Loodame, et keegi ei pahanda, et mõned minutid leht maas oli ;)

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
148
83
No ma ise olen Facebooki kaudu sisse logitud ja ühe korra oli ka minul olukord, kus ülevalt menüüle vajutades logis välja. Aga siis avastasin, et olin ka facebookist välja logitud.
Selliste anomaaliate selgeks tegemine on päris keeruline, kui endal ei esine seda probleemi :D

JassK

Rallisõber
Moderaator
12 Jaanuar 2018
5
1
8
Olen
Rallifänn
Minul ka selline lugu, et peale sisse logimist klikkides rallisõbrale või teadetele logib välja.

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
148
83
Imelik anomaalia, vajutades Rallisõbrad (et minna esilehele) ja siis võtta näiteks WRC siis logib välja foorumist.
Ok. See midagi uut ja huvitavat. Esimese hooga ei oska isegi pakkuda, milles probleem võib olla. Nuputan vähe, aga kui probleem ikka edasi on, siis anna ikka teada ;)

Vahula

Rallifänn
26 Oktoober 2018
103
6
48
Olen
Rallifänn
Imelik anomaalia, vajutades Rallisõbrad (et minna esilehele) ja siis võtta näiteks WRC siis logib välja foorumist.

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
148
83
Sai nüüd asja mõeldud ning kaalutud......... Ja tuli siis selline mõte, et rallisõbrad.ee foorum saab küll uue lahenduse, aga alles jääb ka praegune versioon, ehk siis igaüks saab ise valida, kas kasutab tavalist lahendust (ehk siis praegust), või uuemat versiooni.

Usun, et sellise variandiga peaksid kõik rahul olema ;)

Kahjuks hetkeseisuga tundub, et olin liiga optimistlik selles suhtes, et saab alles jätta ka praeguse versiooni. Kahjuks hetkel süsteem seda ei võimalda, nii et teeks uuenduse, puudutab see kõiki.

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
148
83
Proovi sa ainult seda torkida. Saan kurjaks. :D:D see ongi meie omapära. Mis eristab meid teistest foorumitest. Ega sa pole uurinud seda Tumeda ja heleda versiooni fooruist??
Selge, siis ei puutu seda :D Aga ikka on võimalik ka tume versioon lisaks teha. Teen kõigepealt valmis selle uudse lahendusega versiooni ja siis lisaks ka tume variant praegusest foorumist. Siis jääb kõigile valikusse kolm versiooni rallisõbrad.ee foorumist, mida valida.. ;)

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
613
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Lisaks tuli veel mõte, et kui oleks soovi, saaks kasutada ka kolmandat versiooni foorumist, mis siis oleks kõige lihtsam ja tüüpilisem foorum (Mõtlen just seda avalehe kategooriate osa)
Proovi sa ainult seda torkida. Saan kurjaks. :D:D see ongi meie omapära. Mis eristab meid teistest foorumitest. Ega sa pole uurinud seda Tumeda ja heleda versiooni fooruist??

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
148
83
See ikka väga segamini teema. Mitte muhvigi ei saa aru.
Lisaks tuli veel mõte, et kui oleks soovi, saaks kasutada ka kolmandat versiooni foorumist, mis siis oleks kõige lihtsam ja tüüpilisem foorum (Mõtlen just seda avalehe kategooriate osa)

Muutis moderaator:

postitused

Kuu Top Postitaja

• See kuu: 26
  • See kuu: 16
  • See kuu: 6
  • See kuu: 6
  • See kuu: 3

Tulevad Võistlused

Saaremaa rahvasprint III
Saare maakond
Võhma, Saare County, Estonia