Mida arvate ralli.ee uuest, rallisõbrad.ee, foorumist?

Millist foorumi disaini kasutad?

• Kokku hääli
    27

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Tere ja jõudu tegiatele. Ma olen ralli hull sellest ajast, Marko alles hakkas oma esimesi asju ajama ja Parkiga meeskonna lõid. Jälgin pidevalt aga kuna ei pea end veel asjatundjaks, siis hõikan kaasa siis, kui on hea meel asjade üle või midagi oskan kaasa rääkida. Nii, et soovin siin tegiatele jõudu ja hea on lugeda targemate postitusi. Asjalik asi siin ette võetud! Jõudu! :)
Suured tänud heade sõnade eest ja tore kuulda, et see mida me siin ajame läheb korda ka teistele.......

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
296
46
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Aigar, kuidas defineerid "hulle-haigeid"? Ise end hulluks (kuigi selle kohta vist mingid paberid isegi olemas) ega haigeks ei pea, kuid rallinädalal ikka kontori seinal All-live jookseb ja koosolekuid säititakse ka ikka katsete vahele... Mudelikoguga veel hr Paltserile kannapeale ei astu aga poolsada peaks varsti koos olema, aastas paarile WRC etapile ka jõuab. Ühesõnaga kas olen parandamatult haige või pigem pühapäevafänn?
No sellise CV-ga,oled küll kindlasti,,hullumja" vastu võetud :)

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
980
312
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
Vaata nt läbi FB lugusi lugeda ei saa peab olema sisse logitud. Ma usun, et paljud sellepärast on selle konto ka siia teinud.

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
980
312
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
Seda live blogi lugeda tahtsin telost läbi FB siis käskis ta mul sisse logida.

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Üks idee seoses rallisõbrad foorumiga.
Nimelt, mis arvate, kui teema viimane postitus oleks esimene? Ehk siis hetkel, kui keegi tuleb teemat vaatama, peab ta üles otsima viimase lehe, et näha viimast postitust.

Uue lahendusena oleks postitused pööratud järjestuses, ehk siis sama nagu sotsiaalmeedias....vaadates teemat on kõige ülemine postitus kõige värskem.

Mida rahvas arvab?

AIGAR VAHELAAN

Rallifanaatik
10 Veebruar 2018
296
46
63
Põlvamaa
Olen
Rallifänn
Nimelt, mis arvate, kui teema viimane postitus oleks esimene? Ehk siis hetkel, kui keegi tuleb teemat vaatama, peab ta üles otsima viimase lehe, et näha viimast postitust.

Uue lahendusena oleks postitused pööratud järjestuses, ehk siis sama nagu sotsiaalmeedias....vaadates teemat on kõige ülemine postitus kõige värskem.

Mida rahvas arvab?
Jah,mina oleks muudatusega päri.

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
See teema siin siis hetkel pööratud järjestuses.

Natuke harjumatu on vaadata, aga mulle isiklikult tundub mugavam, kui näen esimese asjana viimast postitust, mitte ei pea läbi ketrama mitu lehekülge postitusi. Kuidas teistele tundub?

Et uus postitus teha, selleks on hetkel üleval roheline nupuke " LISA VASTUS" Kas piisab sellisest nupukesest, või võiks üleval olla samasugune postituse lisamise kast, nagu all?

• Meeldib
Reactions: AIGAR VAHELAAN

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Sai nüüd asja mõeldud ning kaalutud......... Ja tuli siis selline mõte, et rallisõbrad.ee foorum saab küll uue lahenduse, aga alles jääb ka praegune versioon, ehk siis igaüks saab ise valida, kas kasutab tavalist lahendust (ehk siis praegust), või uuemat versiooni.

Usun, et sellise variandiga peaksid kõik rahul olema ;)

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
980
312
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn

Mida rahvas arvab?
Ei pea otsima viimast lehte. Kui avab postitamis ajaga (kuupev ja kella aeg) siis liigub ta kohe viimase postituse juurde. Aga jah kui avab teema pealkirjale klikates siis tuleb jah kogu teema läbi lapata. Mina ei ava teemasi kunagi pealkirjaga.

Viimati :

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
See ikka väga segamini teema. Mitte muhvigi ei saa aru.
Lisaks tuli veel mõte, et kui oleks soovi, saaks kasutada ka kolmandat versiooni foorumist, mis siis oleks kõige lihtsam ja tüüpilisem foorum (Mõtlen just seda avalehe kategooriate osa)

Muutis moderaator:

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
980
312
83
45
Rapla
Olen
Rallifänn
Lisaks tuli veel mõte, et kui oleks soovi, saaks kasutada ka kolmandat versiooni foorumist, mis siis oleks kõige lihtsam ja tüüpilisem foorum (Mõtlen just seda avalehe kategooriate osa)
Proovi sa ainult seda torkida. Saan kurjaks. :D:D see ongi meie omapära. Mis eristab meid teistest foorumitest. Ega sa pole uurinud seda Tumeda ja heleda versiooni fooruist??

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Proovi sa ainult seda torkida. Saan kurjaks. :D:D see ongi meie omapära. Mis eristab meid teistest foorumitest. Ega sa pole uurinud seda Tumeda ja heleda versiooni fooruist??
Selge, siis ei puutu seda :D Aga ikka on võimalik ka tume versioon lisaks teha. Teen kõigepealt valmis selle uudse lahendusega versiooni ja siis lisaks ka tume variant praegusest foorumist. Siis jääb kõigile valikusse kolm versiooni rallisõbrad.ee foorumist, mida valida.. ;)

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Sai nüüd asja mõeldud ning kaalutud......... Ja tuli siis selline mõte, et rallisõbrad.ee foorum saab küll uue lahenduse, aga alles jääb ka praegune versioon, ehk siis igaüks saab ise valida, kas kasutab tavalist lahendust (ehk siis praegust), või uuemat versiooni.

Usun, et sellise variandiga peaksid kõik rahul olema ;)

Kahjuks hetkeseisuga tundub, et olin liiga optimistlik selles suhtes, et saab alles jätta ka praeguse versiooni. Kahjuks hetkel süsteem seda ei võimalda, nii et teeks uuenduse, puudutab see kõiki.

Vahula

Rallifanaatik
26 Oktoober 2018
272
67
63
Olen
Rallifänn
Imelik anomaalia, vajutades Rallisõbrad (et minna esilehele) ja siis võtta näiteks WRC siis logib välja foorumist.

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,687
385
83
Imelik anomaalia, vajutades Rallisõbrad (et minna esilehele) ja siis võtta näiteks WRC siis logib välja foorumist.
Ok. See midagi uut ja huvitavat. Esimese hooga ei oska isegi pakkuda, milles probleem võib olla. Nuputan vähe, aga kui probleem ikka edasi on, siis anna ikka teada ;)

Vastamiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

Tour de Corse 2019

Viimased tegevused

Lähiajal toimuvad võistlused

Millist foorumi disaini kasutad?

• Valget

Hääli: 7 25.9%
  • Musta

Hääli: 12 44.4%