Mida arvate ralli.ee uuest, rallisõbrad.ee, foorumist?

Kas kasutad foorumi musta või valget disaini?

• Kokku hääli
    7

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
969
168
83
No ma ise olen Facebooki kaudu sisse logitud ja ühe korra oli ka minul olukord, kus ülevalt menüüle vajutades logis välja. Aga siis avastasin, et olin ka facebookist välja logitud.
Selliste anomaaliate selgeks tegemine on päris keeruline, kui endal ei esine seda probleemi :D

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
969
168
83
Kogemata sai juba ära tehtud uuendus, mis oli plaanis teha öösel. Loodame, et keegi ei pahanda, et mõned minutid leht maas oli ;)

26 Oktoober 2018
133
10
48
Olen
Rallifänn
Proovisin nii FBiga sisse logituna kui ka kasutajanimega, teeb mõlemat pidi. Vb see ka Safari eripära aga tundub et Rallisõbrad esileht väljaspool foorumit vms. Üldiselt mida vähem neid igasugu tilulilusid seda parem on foorumit kasutada. Näiteks rallisõbrad esilehel need pildid teemade all ei anna midagi juurde minu meelest. Ainult et saad kerida iga kord alla poole kuni leiad õige teema. Samamoodi Galerii. Üleval ju link olemas, pole vaja mu arust dubleerida. Uued postitused on ka eraldi sinise kasti sees ja ka üleval serva peal (see olemas koguaeg kui foorumis käid ja arvatavasti kasutatakse rohkem).

See tagurpidi teemaasetus on ka imelik. Postitused on küll tagurpidi aga vastamiseks pead ikka kerima lehekülje lõppu, pole väga iintuitiivne. Edit: postitust lisades tuleb see ka alla ja siis peale värskendust alles hüppab üles serva. Väga segane :D

Ärge nüüd pahandage. See minu arvamus lihtsalt. Muidu väga meeldiv foorum ja tubli et keegi viitsib arendada

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
969
168
83
Proovisin nii FBiga sisse logituna kui ka kasutajanimega, teeb mõlemat pidi. Vb see ka Safari eripära aga tundub et Rallisõbrad esileht väljaspool foorumit vms. Üldiselt mida vähem neid igasugu tilulilusid seda parem on foorumit kasutada. Näiteks rallisõbrad esilehel need pildid teemade all ei anna midagi juurde minu meelest. Ainult et saad kerida iga kord alla poole kuni leiad õige teema. Samamoodi Galerii. Üleval ju link olemas, pole vaja mu arust dubleerida. Uued postitused on ka eraldi sinise kasti sees ja ka üleval serva peal (see olemas koguaeg kui foorumis käid ja arvatavasti kasutatakse rohkem).

See tagurpidi teemaasetus on ka imelik. Postitused on küll tagurpidi aga vastamiseks pead ikka kerima lehekülje lõppu, pole väga iintuitiivne. Edit: postitust lisades tuleb see ka alla ja siis peale värskendust alles hüppab üles serva. Väga segane :D

Ärge nüüd pahandage. See minu arvamus lihtsalt. Muidu väga meeldiv foorum ja tubli et keegi viitsib arendada
Pole siin midagi pahandada, vastupidi just, kõik ettepanekud on teretulnud :D
Muidu siin teen midagi uut või täiendan, aga ühtegi kommentaari asja kohta ei tule, siis küll tekib vahest mõte, et kelle jaoks ma seda siin teen. Ainult enda jaoks nagu ei viitsiks teha. Nii et andke aga tuld ;)

Sa mõtled, et on menüüs Uued Postitused nupp ja siis lisaks ka see sinine nupp? Kui seda, siis see sinine nupp on mõeldud rohkem selleks, et mobiilis oleks lihtsam leid uusi postitusi.

See ümberpööratud variant on hetkel veel selline poolik ja ainult prooviks siin teemas ja vajab veel arendamist. Ja vaatab, kas see üldse käiku läheb.

Viimati :

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
969
168
83
Ega sa kogemata seda tumedad versiooni unustanud pole
Nonii, aega võttis, aga asja sai, nagu öeldakse :D

All vasakul on nüüd siis nupuke kus saab muuta foorumi stiili mustaks või valgeks.

Loodetavasti sobib ;) Kui vaja midagi muuta, siis ikka teada anda ;)

nimetu-png.5112

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
672
190
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Juhhuuuuu lõpuks ometi. See tume versioon meeldib mulle väga. Ning see numbrike seal üleval on ka väga hea. Sealt saab nüüd otse uute postituste juurde
See rallisõprade kirja saad ka ehk valgeks teha seal Bänneril

Viimati :

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
969
168
83
Juhhuuuuu lõpuks ometi. See tume versioon meeldib mulle väga. Ning see numbrike seal üleval on ka väga hea. Sealt saab nüüd otse uute postituste juurde
See rallisõprade kirja saad ka ehk valgeks teha seal Bänneril
Tore kui meeldib :D
See logo jäi kuidagi kahe silma vahele jah. Muudan ära kohe kui arvutisse saan jälle. ;)

Aga tulekul veel mitmeid põnevaid uuendusi ;)

rennonahk

Wrc sõltlane
22 Jaanuar 2018
160
23
63
9
Olen
Rallifänn
minu arust on üks väike viga seal mida uut juures on selline asi et kui sul on kõik vaadatud näitab seal nulli mis mulle väga ei meeldi

rennonahk

Wrc sõltlane
22 Jaanuar 2018
160
23
63
9
Olen
Rallifänn
üks asi jäi veel silma et kalendri juures natuke ülespoole vaadates näitab et saab vaadata kuu vaade,nädala vaade,agenda ja arhiiv

Monte-Carlo Ralli 2019

postitused

Kuu Top Postitaja

• See kuu: 46
  • See kuu: 19
  • See kuu: 8
  • See kuu: 4
  • See kuu: 4

Kas kasutad foorumi musta või valget disaini?

• Valget

Hääli: 3 42.9%
  • Musta

Hääli: 4 57.1%

Reklaam

Foorumi statistika

Teemasid
777
Kasutajad
1,225
Uued Kasutajad
Merliineke