Rallireisid 2019

Indrek

Rallifanaatik
Staff
28 Detsember 2011
1,440
341
83
Kuna 2018 hooaeg läbi ja kiirematel juba ka 2019 plaanid tehtud, siis võiks siin rääkida kuhu keegi plaanib minna vaatama, jagada infot, kogemusi, maksumusi jne.

Ehk siis kuhu soovitate vaatama minna?

full_2000_.jpg

Viimati :

KaurOlen

Rallifänn
9 Detsember 2018
83
32
43
Olen
Rallifänn
Kas siit kellelgi on ka Montes käimise kogemusi? Või on tegu liiga kuluka ettevõtmisega?

Reio004

Rallihuviline
29 Märts 2018
1
0
1
Olen
Rallifänn
Minek on Rootsi ja Soome rallile. On kellelgi varasemaid kogemusi Rootsi ralli katsete osas, millised oleks kõige suuremad maasikad ?

Viimati :

Rystar

Rallihuviline
25 Jaanuar 2018
2
3
3
Olen
Rallifänn
Plaan türgi ette võtta ja äkki oskab keegi mingit nõu anda sealse elu ja ilu kohta...muidugi soome ja rootsi ka tuleb ära vaadata

Reactions: KaurOlen

rennonahk

Wrc sõltlane
22 Jaanuar 2018
192
27
63
9
Olen
Rallifänn
kas keegi plaanib montesse ka minna meil on kindel minek ja paljud asjad sai uskumatult odavalt

silverionu

Rallifänn
20 Juuli 2017
59
32
43
Olen
Rallifänn
Minek on Rootsi ja Soome rallile. On kellelgi varasemaid kogemusi Rootsi ralli katsete osas, millised oleks kõige suuremad maasikad ?
2017 ja 2018 Rootsi kogemus olemas. Oleneb mida maasikateks pead, ma ise väldin neid massiüritusi nagu Colins crest jms. 2018 näiteks sõitsin Colins Cresti juurde viivast teeotsast mööda ja järjekord oli 6km :) Hiljem oli kuulda, et autosid juurde ei lastud kuna tunglemine oli liiga suur.

Väga meeldis 2017 Hagforsi katse, asub linnale ligidal (vajadusel siis soe kohv kaasa ja katsele) läbimiste vahepeal olid ka Historicud. Oli mida vaadata. Torsby katsele soovitan minna nii, et pargid auto ralliparki ja sealt kas siis kaevandusse (ca 500m parklast, reeglina ka VIP alana kirjas) või mööda katset tagasi jalutades leiab ka vingeid S-kurve. Rahvast eriti pole kuna kõik jäävad kaevandusse "kinni". Käisin nii 2017 kui ka 2018, mõlemal korral sama seis. Kui aga tahad meetri-kahe kauguselt näha parem jalg sirge liikuvaid masinaid siis leiab ka sellise sirge mis jookseb rallipargiga paraleelselt. Igatahes juba R5 masinad võtsid seal mõnel jala värisema :D

Esimesele läbimisele minnes tuleb arvestada sellega, et lumi võib metsavahel olla rinnuni. Seega mõistlik oleks minna niipalju varem, et saad vajadusel mööda katset liikuda sinna kuhu soovid. 2018 jäi kaks katset seetõttu nägemata kuna jõudsin hilja ja metsavahel ei kannatanud liikuda. Teisele läbimisele minnes on fännid reeglina rajad sisse kaevanud :) Arvestada võid ka veel lõuna-euroopa fännidega, kes sõidavad rendikatega (lamellid), esimest korda lumel ja jääl. Niiet katselt katsele liikudes tuleb varuda nii aega kui ka kannatust ning ka valmisolekut mõnd hispaanlast hangest välja tõmmata. Parkimine katsetel 50sek. Enamus teeäärseid kohvikuid ja sööklaid, kohati ka bensukad on ralli ajal lahti tavalisest kauem (otsi silte "Rallyöppet"). Hommikukohvi võid saada ka juba kell 5, loomulikult ei kehti igal pool ja on kohvikupidajast kinni.

rennonahk

Wrc sõltlane
22 Jaanuar 2018
192
27
63
9
Olen
Rallifänn
kui keegi plaanib sardiiniasse minna siis üks soovitus et poweri finishis on hästi mõnus liivarand möödund aasta sai päris kaua oldud:p

Kommenteerimiseks pead olema sisse loginud!

Liitu meie rallisõprade kommuuniga, või logi sisse!

Registreeru

Liitu meie rallisõprade kommuuniga!

Logi sisse

Oled juba kasutaja? Siis logi sisse.

Kes on Sinu lemmik Rootsi rallil?

• Ott Tänak

Hääli: 25 78.1%
  • Marcus Grönholm

Hääli: 5 15.6%
  • Sebastien Loeb

Hääli: 0 0.0%
  • Sebastien Ogier