Rally Catalunya 2018 küsimused ja arutelud

raitruts

Rallihuviline
11 Juuni 2018
1
1
1
Olen
Rallifänn
Tere kõigile

Kuna ei leidnud konkreetset teemat 2018 Hispaania ralli külastamise kohta, siis otsustasin antud teema ka algatada.
Kuna ise ei ole peale Soome rally kaugemal käinud aga soov oleks minna see aasta Hispaaniasse, tahtsin uurida kas ja kui palju on inimesi Eestist minemas, kuidas kohale plaanite saada, kohapealne liikumine jne?

Meeldimisi: indrek67

rennonahk

Wrc sõltlane
22 Jaanuar 2018
160
23
63
9
Olen
Rallifänn
kas keegi teab kust saab mõistliku hinnaga lennupileteid 23-30 oktoobriks tallinnast barcasse ja tagasi otselennuga?

23 August 2018
1
0
1
Olen
Rallifänn
Minemas on kindlasti vga palju inimesi Eestist. Ise tean juba kolme vhemalt 10 pealist punti.

Meie lendame tallinnast Lufthansaga 22-29.
Aga odavam on vist Riiast, sealt lendab nii Ryanair kui Lufthansa ja ka teised firmad pris hea hinnaga. Vaata momondo.ee

Anduvol

Rallihuviline
23 August 2018
2
0
1
Olen
Rallifänn
Seoses teemaga.
Ise minemas paari sõbraga ja siit siis ettepanek.Võiks Kataloonias teha ühispildistamise,nii nagu Soomes. Ainult aeg ja koht vaja valmis mõtelda.
Auto võtsime DoYouSpain.com `ist. Kuigi see oli juba jaanuaris. Ja Hispaanias käies alati topelt kindlustus,NÖ. kasko kindlustuse KaskoKindlustus.
Lendame Riiast AirBaltic otse ja tagasi WIZZ Air otse.

20 Juuli 2017
37
12
28
Olen
Rallifänn
Sebin ka hetkel pileteid, kuna elan Stockholmis siis siit lendab isegi Ryanair. Ööbimine plaanis Service Parkist 100m asuvas "ametlikus" hotellis. Kaaslane hüppas alt ära seega saab päris huvitav olema üksi ringi kargutada seal :D

Meeldimisi: indrek67 ja Indrek
20 Juuli 2017
37
12
28
Olen
Rallifänn
soov infot et mis selle amtliku hotelli nimi on mis 100 m servic pargist jääb ,,hotelli koduleht jne,,,tänud,,
Kogu info ralli kodulehel olemas:
Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.

Bronnida saab ainult läbi RACC Traveli, täna sain mina oma toa bronnitud seega kohti peaks veel olema.

Accommodation reservations can be made through Official Travel Agency to the 54 RallyRACC Catalunya-COSTA DAURADA / Rally de España 2018.

If you need more information, you can contact with:

RACC Travel
Av. Diagonal 687
08028 Barcelona (Spain)
Tel. (+34) 93 495 50 15
Accomodation reservation / VIP & spectators packages: susanna.sole@racc.es / cristina.gonzalez@racc.es

Meeldimisi: Indrek
20 Juuli 2017
37
12
28
Olen
Rallifänn
Viimased detailid paigas ja bronnitud. Kahjuks ainus sobiv lend sattus selline, et SS1 jääb vahele. Aga kui kellelgi on tarvis neljapäeva õhtul (ca 20 ajal) Barcelonast Salousse saada siis mul autos on vabu kohti. Samuti kui keegi kiirustab peale poodiumi Barcelona lennujaama saan ehk peale korjata, ise pean lennujaams olema pühapäeval kell 17:00.

Monte-Carlo Ralli 2019

postitused

Kuu Top Postitaja

• See kuu: 66
  • See kuu: 29
  • See kuu: 9
  • See kuu: 7
  • See kuu: 6

Kas kasutad foorumi musta või valget disaini?

• Valget

Hääli: 3 33.3%
  • Musta

Hääli: 6 66.7%

Reklaam

Foorumi statistika

Teemasid
779
Kasutajad
1,232
Uued Kasutajad
wussakas