Richard Burns Rally

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
147
83
Kas siin keegi RBR-i ka mängib?

Kunagi sai osaletud RBREL sarjas ja mõtlesin, et oleks tore jälle üle pika aja rool kätte võtta ja mingi väike võistlus korraldada?

Oleks huvilisi?

Indrek

Rallifanaatik
28 Detsember 2011
882
147
83
Ma ise pole vist mingi neli aastat juba rooli kätte võtnud. Paar päeva tagasi avastasin, et rbr-i on tulnud palju uusi katseid ja sellest tekkiski mõte, et äkki peaks roolilt tolmu maha pühkima ja niisama ajaviiteks mõne võistluse korraldama :D

Saarlane12

Rallisõber
Moderaator
22 Jaanuar 2012
13
1
18
Kuressaare
Ma ise pole vist mingi neli aastat juba rooli kätte võtnud. Paar päeva tagasi avastasin, et rbr-i on tulnud palju uusi katseid ja sellest tekkiski mõte, et äkki peaks roolilt tolmu maha pühkima ja niisama ajaviiteks mõne võistluse korraldama :D
Ise sõidan RBREL-i pea 2 aastat juba ja tõesti on tulnud juurde palju uusi katseid.
Indrek, soovitan sul jälle rooli välja võtta ja sõitma hakata, see lihtsalt liiga hea mäng, et mitte mängida. :D

Varsti juba järgmine ralli ja peaks hakkama trenni tegema, kuna eelmine asfalti ralli läks väga metsa vähese trenni tõttu, siis kruusal loodan paremat tulemust kuna kruus mu lemmik :)

Janec

WRC-GURU
Moderaator
5 Veebruar 2012
612
175
83
44
Rapla
Olen
Rallifänn
Ungari pluginas on ka väga palju uusi radasi. Ning olemas olevatele originaal katsetele on tehtud nii kruusa asfaldi kui lume rajad. Seega saab Noikerit sõita nii lumel kui ka asfaldil

:)

postitused

Kuu Top Postitaja

• See kuu: 26
  • See kuu: 15
  • See kuu: 6
  • See kuu: 6
  • See kuu: 3

Tulevad Võistlused

Saaremaa rahvasprint III
Saare maakond
Võhma, Saare County, Estonia