Tapa rahva - ja rallisprindini on jäänud napilt üle nädalaRalli.ee

Rallifanaatik
Staff member
Moderaator
28 Detsember 2011
465
25
63
Olen
Rallifänn
#1
Ralli.ee lisas uudise

Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.

Võrumaa-rallisprint-Ranno-Bundsen_Ray-Põder.jpg[caption id="attachment_7192" align="aligncenter" width="799"]
Lingi nägemiseks Logi sisse või registreeru.
Võrumaa rallisprint, Ranno Bundsen Foto: Ray Põder[/caption]

Kuna Tapa rahva- ja rallisprindini on jäänud napilt üle nädala aja aega, paluvad korraldajad osalejatel kiiremas korras registreeruda võistlustele.


Tapa sprindi katse on 4,7 km pikk ja koosneb kahest osast – esimene pool on kiire ja metsavaheline ning teine pool on tehniline, mida sõidetakse vana hea tapa rallykrossi rajal.

Kuna toimub kaks võistlust ühe aegselt, siis suur erinevus on selles, et rallisprindi rahvas saab katset sõita ilma sikaanideta ja rahvasprindi ajaks pannakse rajale sikaanid, seega oleks nagu üks rada aga ei ole kah.

Kõikidele rallisprindi sõitjatele on see ilmselgelt ka viimane test enne Lääne-Eesti rallyt ja sellega seoses lastakse ka soovijate korral rallisprindi sõitjad neljandale ringile.

Võistluse kuupäev on 4.juuni 2017 ja see on pühapäev, kuigi esialgsete plaanide kohaselt pidi võistlus toimuma laupäeval.

See ei tähenda, et pole põhjust juba laupäeval tulla Tapale, kuna tegime ruumi laupäevaks veoauto balti meistrivõistlustele ja see on kah kindlasti vaatamist väärt.

Samuti teeme laupäeva õhtul soovijatele ära ka pühapäevase tehnilise kontrolli.

Veel on plaan siis laupäeva õhtul võisluskeskusse ülesse panna suur telk ja suur ekraan, et jälgida meistrite liiga finaali jalgpallis (kohapeal muidugi õlu ja saslik), seega peaks tulema sportlik ning lõbus nädalavahetus.

Veel-kord tuletan meelde, et kindlasti kõik kes plaanivad edaspidi rahvasprintidel ja rahvarallidel osaleda, siis tellige aegsasti sõiduki tehnilised kaardid ära, kuna 1.06.2017 alates on see kohustuslik võistlustel osalemise jaoks.

Kõik kellel puudub tehniline kaart saata oma soov aivo@kassetikeskus.ee koos siis: „auto margi, mudeli, reg. nr. ja vin koodiga ning lisada ka mootori kubatuur“.

Seega Tapa rahvasprindil peab kõigil autodel olema juba rahvaralli auto tehniline kaart ette näidata.

Edasi on kohe Saaremaa rahvaralli kuhu käib samuti registreerumine.

Loodame, et sinna ikka on registreerujaid et ei juhtuks sama mis Narva rahvaralliga. Kui peaks juhtuma samasugune stsenaarium siis on küll olukord kus korraldajad mõtlevad siiralt, kas antud sarjaga jätkata, seega on kõik Teie „sõitjate“ kätes selle sarja tulevik.
Aivo Rahu:" Olles ise koos kogu VilSport Klubi tiimiga teinud ära kogu ettevalmistava töö Narvas siis on isiklikult mul väga kahju, et see ralli ära jäi."Kohtumiseni Tapal

VilSport Klubi
 
Viimati :

postitused

Kuu Top Postitaja

 • See kuu: 31
 • See kuu: 16
 • See kuu: 7
 • See kuu: 6
 • See kuu: 3

Tulevad Võistlused

Saaremaa rahvasprint III
Saare maakond
Võhma, Saare County, Estonia

Kes tuleb maailmameistriks 2018?

 • Sebastien Ogier

  Hääli: 12 23.5%
 • Ott Tänak

  Hääli: 33 64.7%
 • Thierry Neuville

  Hääli: 6 11.8%
 • Andreas Mikkelsen

  Hääli: 0 0.0%
 • J-M Latvala

  Hääli: 0 0.0%

Reklaam

Foorumi statistika

Teemasid
768
Postitusi
3,645
Kasutajad
1,209
Uued Kasutajad
Patimoti