Vormel Renault 2.0 Eurocup Moskva etapp oli Martin Rumpile pettumusRalli.ee

Rallifanaatik
Staff member
Moderaator
28 Detsember 2011
465
25
63
Olen
Rallifänn
#1
martin-rump_moskva_jean-michel-le-meur-jpg.827
Möödunud nädalavahetusel sõideti Moskvas selle hooaja kolmas Vormel Renault 2.0 Eurocup etapp. Fortec Motorsport meeskonnas sõitev Martin Rump oli kogunud kahe esimese etapiga hulga kogemusi ja sellega seonduvalt oli ka soov teha hea tulemus. Kuid kahjuks ei lähe alati kõik plaani kohaselt, teisalt suutis Rump koos meeskonnaga saada kinnituse, et tehtud töö liigub õiges suunas.

Laupäevases esimeses kvalifikatsioonis, mis sõideti jahedates tingimustes, sai Rump kirja oma grupi kümnenda aja ja kahe grupi peale oli tema stardikoht seega 20. Esimese võistlussõidu lõpetas Rump 22. kohal.
„Tulime Moskvasse teadmisega, et oleme suutnud kiirust esimeste etappidega kasvatada. Kahjuks ebaõnnestus kvalifikatsioon, mis läks taktika nahka ja me ei saanud rehve õigeks ajaks soojaks. Kahjuks sellel rajal väga möödasõidu kohti pole ja sisuliselt sõitsime ühes rivis terve sõidu. Esimene sõit oli mulle paras pettumus,“ rääkis Rump.

Teine, pühapäeval sõidetud kvalifikatsioon oli tunduvalt parem, Rump sõitis välja 11. stardikoha. Sõidus aga jätkus vaatamata heale algusele ebaõnn ja lõppkohaks jäi 19.

„Kvalifikatsioon oli hea, ajavahed olid väga väikesed. Heaks näiteks on see, et üks kümnendik sekundit tähendas 5. kohta stardirivis ja nii oli reaalne püüda kohta esikümnes. Sain hea stardi ja sõitsin punktikohal, kui üks konkurentidest neljandal ringil mulle tagant sisse sõitis. Tegin spinni ja langesin rivi lõppu, kust sõitsin ennast 19. kohale,“ selgitas Rump olukorda teises sõidus.

Vaatamata pettumust valmistanud nädalavahetusele leidis Rump sellest ka positiivset. „Kuigi tulemust ei tulnud, näitas pühapäevane sõit, et kiirus on hea. Meeskond on teinud head tööd autoga, tiimikaaslane Matt Parry oli avasõidus kolmas ja teises neljas. Olen ka ise sõidutehniliselt paremaks saanud ja usun, et oleme lähedal näitamaks järjepidevalt TOP 10 sõitjate kiirust. Seda saame püüda järgmisel etapil Nürburgringil,“ rääkis Rump peale Moskva etappi.

Nürburgringi etapp Vormel Renault 2.0 Eurocup sarjas sõidetakse 12.-13. juulil
 

postitused

Kuu Top Postitaja

 • See kuu: 52
 • See kuu: 51
 • See kuu: 42
 • See kuu: 21
 • See kuu: 16

Tulevad Võistlused

World RX of South Africa
KILLARNEY INTERNATIONAL RACEWAY
South Africa

Kes tuleb maailmameistriks 2018?

 • Sebastien Ogier

  Hääli: 12 23.5%
 • Ott Tänak

  Hääli: 33 64.7%
 • Thierry Neuville

  Hääli: 6 11.8%
 • Andreas Mikkelsen

  Hääli: 0 0.0%
 • J-M Latvala

  Hääli: 0 0.0%

Reklaam

Foorumi statistika

Teemasid
768
Postitusi
3,778
Kasutajad
1,214
Uued Kasutajad
ken