Vormel Renault 2.0 Eurocup Moskva etapp oli Martin Rumpile pettumus

Ralli.ee

Rallifanaatik
Staff
Moderaator
28 Detsember 2011
474
27
63
Olen
Rallifänn
#1
martin-rump_moskva_jean-michel-le-meur-jpg.827
Möödunud nädalavahetusel sõideti Moskvas selle hooaja kolmas Vormel Renault 2.0 Eurocup etapp. Fortec Motorsport meeskonnas sõitev Martin Rump oli kogunud kahe esimese etapiga hulga kogemusi ja sellega seonduvalt oli ka soov teha hea tulemus. Kuid kahjuks ei lähe alati kõik plaani kohaselt, teisalt suutis Rump koos meeskonnaga saada kinnituse, et tehtud töö liigub õiges suunas.

Laupäevases esimeses kvalifikatsioonis, mis sõideti jahedates tingimustes, sai Rump kirja oma grupi kümnenda aja ja kahe grupi peale oli tema stardikoht seega 20. Esimese võistlussõidu lõpetas Rump 22. kohal.
„Tulime Moskvasse teadmisega, et oleme suutnud kiirust esimeste etappidega kasvatada. Kahjuks ebaõnnestus kvalifikatsioon, mis läks taktika nahka ja me ei saanud rehve õigeks ajaks soojaks. Kahjuks sellel rajal väga möödasõidu kohti pole ja sisuliselt sõitsime ühes rivis terve sõidu. Esimene sõit oli mulle paras pettumus,“ rääkis Rump.

Teine, pühapäeval sõidetud kvalifikatsioon oli tunduvalt parem, Rump sõitis välja 11. stardikoha. Sõidus aga jätkus vaatamata heale algusele ebaõnn ja lõppkohaks jäi 19.

„Kvalifikatsioon oli hea, ajavahed olid väga väikesed. Heaks näiteks on see, et üks kümnendik sekundit tähendas 5. kohta stardirivis ja nii oli reaalne püüda kohta esikümnes. Sain hea stardi ja sõitsin punktikohal, kui üks konkurentidest neljandal ringil mulle tagant sisse sõitis. Tegin spinni ja langesin rivi lõppu, kust sõitsin ennast 19. kohale,“ selgitas Rump olukorda teises sõidus.

Vaatamata pettumust valmistanud nädalavahetusele leidis Rump sellest ka positiivset. „Kuigi tulemust ei tulnud, näitas pühapäevane sõit, et kiirus on hea. Meeskond on teinud head tööd autoga, tiimikaaslane Matt Parry oli avasõidus kolmas ja teises neljas. Olen ka ise sõidutehniliselt paremaks saanud ja usun, et oleme lähedal näitamaks järjepidevalt TOP 10 sõitjate kiirust. Seda saame püüda järgmisel etapil Nürburgringil,“ rääkis Rump peale Moskva etappi.

Nürburgringi etapp Vormel Renault 2.0 Eurocup sarjas sõidetakse 12.-13. juulil
 

Monte-Carlo Ralli 2019

Viimased tegevused

Lähiajal toimuvad võistlused

87. Rallye Automobile de Monte-Carlo 2019
Prantsusmaa, La Garde road, Gap
05000 Gap, France
Arctic Lapland ralli
Soome, Rovaniemi
Rovaniemi, Finland
Simuna talvesprint
Simuna
Simuna, Lääne-Viru County, Estonia
EKV jäärajasõidus 2019 2.etapp Continentali auhindadele
Saadjärv
Saadjärv, Tartu County, Estonia
Tarvastu Karikas 2019 2. etapp; Lõuna-Eesti karikas 2019 1. etapp
Raassilla krossirada
Raassilla, Viljandi maakond, Estonia

Millist foorumi disaini kasutad?

 • Valget

  Hääli: 4 23.5%
 • Musta

  Hääli: 9 52.9%
 • Classic

  Hääli: 4 23.5%

Kes tuleb 2019 WRC Maailmameistriks?

 • Ott Tänak

  Hääli: 34 97.1%
 • Sebastien Ogier

  Hääli: 1 2.9%
 • Thierry Neuville

  Hääli: 0 0.0%
 • Sebastien Loeb

  Hääli: 0 0.0%
 • Keegi muu

  Hääli: 0 0.0%

Reklaam